• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Дитячий навчальний заклад засновано у 1980 році.

Атестований у 2010 році.

Приймає діток від 2 до 6(7) років.

Функціонує 5 груп: 1 - ясельна та 4 - дошкільних.

Колектив працює за напрямком: "Формування національної свідомості дошкільників засобами української культури".

В ДНЗ № 663 створено педагогічно повноцінне предметне середовище для ефективного впровадження в практику Базового компоненту дошкільної освіти. Додатково є програма "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку, яка відображає запити батьків майбутніх першокласників.

Заняття з дітьми проводяться в кращих традиціях українського народу: вивчаються колискові, вірші, забави, казки, обрядові пісні, звучить українська музика, проводяться традиційні святкування.

Діти залюбки відвідують гуртки з флористики, вишивки, захоплюються національним розписом, ведуть пошуково-дослідницьку роботу. Щодня займаються фізичними вправами, люблять спортивні свята і розваги, які для них влаштовують вихователі разом з батьками.

Дуже люблять діти танці, пісні, приймають участь у театралізованій діяльності.

Колектив виділяється співочими голосами справжніх українок. А добрі, роботящі руки простих трудівниць, талант і професіоналізм педагогів, творчі особистості кухарів, золоті руки медичного персоналу захищають дітей від невзгод і створюють домашню атмосферу.

Багато колишніх вихованців ДНЗ №663 сьогодні привели своїх дітей на виховання у рідний дитячий садок.

Додаткові освітні послуги не надаються.

Чекаємо на Вас!

/Files/photogallery/732/DSC_0229.JPG